Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shannenin odchod

13. 8. 2006

     Shannen Doherty as Prue Halliwell a její tajemný odchod ze seriálu!!

Specialitou nejstarší ze sester Halliwellových je telekineze, k níž v druhé řadě přidala i astrální projekci. Na konci třetí řady je vážně zraněná.. Umírá a vystřídá ji Paige(Rose McGowan). Smrt Prue původně neměli scénaristé v plánu. Shanneniny konflikty však dosáhly takových konfliktů, že nakonec dostala " padáka". Komplikovala totiž práci štábu neukázněností, nestřídmým pitím a arogancí. Nebylo to poprvé, co přišla o lukrativní smlouvu. Obdobný skandál provázel i natáčeni seriálu Beverly Hills 90210. I tehdy její Brenda musela seriál opustit kvůli pozdním příchodům a konfliktům s ostatními herci.

Shannen je prostě notorická průšvihářka. Už v devatenácti se dostala do konfliktu se zákonem. V roce 1990 na  ni podala kalifornská banka žalobu za vystavení nekrytého šeku 32 000 dolarů..Počátkem 90. let se také začala projevovat její závislost na lécích, která způsobila fiasko v show Dennise Millera. Už při prvním natáčení byla Shannen tak nervozní, že se Miller rozhodl nepustiti ji vůbec na obrazovku.

Navzdory problémům však nemá Shannen díky talentu nouzi o práci a její filmografie zahrnuje zhruba 80 položek.. Na amerických obrazovkách má velký úspěch její show Scare Tactis a natočila nový seriaál Severní pobřeží. 6ádnou z hlavních rolí ji však producenti po špatných předchozích zkušenostech raději nesvěřili.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář